Søg i udbud
Gem søgningData kilde: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-lande over træskel.
Søgningen dækker udbuddets titel, beskrivelse og ordregivers navn.
34 tendere fundet
Sorter
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.GrækenlandWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantFrist om 62 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrækenlandConstruction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelinesFrist om 40 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GrækenlandInstallation of cable layingFrist om 28 dagePubliceret den 26. aug. 2026
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑGrækenlandIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workFrist om 16 dagePubliceret den 23. aug. 2026
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)GrækenlandConstruction work for military buildings and installationsFrist om 27 dagePubliceret den 23. aug. 2026
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝGrækenlandPrimary school construction workFrist om 28 dagePubliceret den 20. aug. 2026
Görögország – Felújítás – Διακήρυξη Έργου
ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝGrækenlandRefurbishment workBuildings of particular historical or architectural interestHistorical monument or memorial construction workFrist om 48 dagePubliceret den 13. aug. 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-915
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrækenlandConstruction work for water and sewage pipelinesFrist om 19 dagePubliceret den 12. aug. 2026
Görögország – Közútkarbantartás – ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (3ου τμήματος Δ.ΔΙ.Μ.Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝGrækenlandRoad-maintenance worksFrist om 6 dagePubliceret den 10. aug. 2026
Görögország – Öntözőcsatorna építése – ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ Τ.Ο.Ε.Β. ΣΕΛΛΑΝΩΝ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandIrrigation channel construction workFrist om 22 dagePubliceret den 10. aug. 2026
Görögország – Felújítás – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου (ETAΔ Α.Ε.)GrækenlandRefurbishment workHistorical monument or memorial construction workEngineering design servicesFrist om 19 dagePubliceret den 10. aug. 2026
Görögország – Árvízmegelőzés – ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣGrækenlandFlood-prevention worksRain-water basin construction workStorm-water piping construction workFrist om 13 dagePubliceret den 06. aug. 2026
Görögország – Magasépítési munka – ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ)
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣGrækenlandBuilding construction workEngineering design servicesPlant upgrade workFrist om 8 dagePubliceret den 06. aug. 2026
Görögország – Kórházi létesítmények építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGrækenlandHospital facilities construction workEngineering studiesLinear acceleratorsFrist om 12 dagePubliceret den 06. aug. 2026
Görögország – Gát építése – Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandDam construction workFrist om 8 dagePubliceret den 05. aug. 2026
Görögország – Alállomás építése – ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GrækenlandSubstation construction workFrist om 8 dagePubliceret den 04. aug. 2026
Görögország – Vízvezeték építése – E-925
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrækenlandAqueduct construction workFrist om 14 dagePubliceret den 03. aug. 2026
Görögország – Építési munkák – ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΘ-HELEXPO ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης Μονοπρόσωπη Α.Ε. (δ.τ.: ΔΕΘ-HELEXPO Α.Ε.)GrækenlandConstruction workEngineering design servicesRoad construction worksFrist om 19 dagePubliceret den 03. aug. 2026
Görögország – Középiskola építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGrækenlandSecondary school construction workElectrical installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workFrist om 14 dagePubliceret den 30. jul. 2026
Görögország – Iskolaépületek kivitelezése – ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ (Γ.Ε.Λ. & ΕΠΑ.Λ.)
ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕGrækenlandConstruction work for school buildingsFrist om 41 dagePubliceret den 30. jul. 2026