Επιστροφή στην αναζήτηση
Αυτή η προσφορά έχει λήξει.
Szlovénia – Építésfelügyeleti szolgáltatások – IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV
OBČINA TIŠINAΣλοβενίαΔημοσιεύτηκε στις 27 Μαΐ 2026
Προθεσμία πέρασεΠεριγραφή
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
Κωδικοί CPV
Construction supervision services
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Szlovénia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeΣλοβενίαEngineering design servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.ΣλοβενίαEngineering servicesΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Szlovénia – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.ΣλοβενίαConsultative engineering and construction servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Storitve in sistemi za detekcijo nevarnih plinov
NUKLEARNA ELEKTRARNA KRŠKO d.o.o.ΣλοβενίαEngineering servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026