Επιστροφή στην αναζήτηση
Αυτή η προσφορά έχει λήξει.
Görögország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Διακήρυξη 04/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούΕλλάδαΔημοσιεύτηκε στις 21 Απρ 2026
Προθεσμία πέρασεΠεριγραφή
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων κλάσης Ι προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (ΛΑΦ Αλεξανδρούπολης - Φερών - Τυχερού – Σαμοθράκης, ΚΑΑΥ Μάκρης) της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ, μέσω του ΣΠ Αλεξανδρούπολης για 12 μήνες, κατά τη διάρκεια μη χορήγησης του αντιστοίχου εφοδίου από τη Στρατιωτική Υπηρεσία
Κωδικοί CPV
Food, beverages, tobacco and related productsSoft drinksFruit juicesCoffeeBlack teaUncooked pastaMilkCondensed milkFeta cheeseFresh or frozen vegetablesBeansLentilsMineral waterProcessed riceEggsTomato purée
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΕλλάδαHospital mealsΟρίο σε 55 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥΕλλάδαPrepared mealsΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούΕλλάδαMeatChickensTurkeysΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣΕλλάδαSchool mealsΟρίο σε 39 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026