Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Προϊόντα προσθετικής και επένδυσης δοντιών – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 19 Ιουλ 2026
33 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
Διαδικασία ανοιχτής προσφοράς για την τετραετή παραγγελία της προμήθειας προθετητικών οδοντιατρικών εργαστηριακών προϊόντων, με πιθανή τεχνική επέκταση έξι μηνών, σε ένα μόνο λότο, με εφαρμογή του κριτηρίου της χαμηλότερης τιμής, σύμφωνα με την συνδυασμένη διαταγή του άρθρου 71 και του άρθρου 108, 3ο κεφάλαιο, του D.lgs. 36/2023 και τα επόμενα, για ποσό 1.200.000,00 ελεύθερο από ΦΠΑ.
Κωδικοί CPV
Prosthodontic and relining products
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – tamponi floccati per la raccolta di campioni microbiologici
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROΙταλίαMiscellaneous medical devices and productsΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – Fornitura in somministrazione, di Aghi e Siringhe, suddivisa in 30 lotti della durata di un anno, occorrenti alle varie UU.OO. Ospedaliere e Territoriali dell'Asp di Trapani.
ASP DI TRAPANI - U.O.C. PROVVEDITORATOΙταλίαDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesΟρίο σε 46 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Stimulátorok – 26PRO003 - Sistemi per elettrostimolazione midollare, periferica, nervo-occipitale e di Sistemi per la neurostimolazione sacrale (nms) per il trattamento cronico dei disturbi del pavimento pelvico
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteΙταλίαStimulatorΟρίο σε 46 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Műtőtermi készülékek és műszerek – FORNITURA IN SERVICE DI CISTOSCOPI FLESSIBILI E URETERORENOSCOPI FLESSIBILI COMPLETI DI COLONNE VIDEO PER L’ATTIVITA’ ENDOSCOPICA DELLA UOC UROLOGIA DELLA ASL DI PESCARA
ASL 3 - PESCARAΙταλίαOperating theatre devices and instrumentsΟρίο σε 42 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026