Γαλλία – Ενοικίαση φορτηγών αυτοκινήτων με οδηγό – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Περιγραφή
Η παρουσίαση της παρουσίασης γίνεται με βάση μια « συνθετική » συμφωνία καρτέλ: - Μια μερίδα των υπηρεσιών παραγγέλλεται με βάση μια κανονική συμφωνία και αποζημιώνεται με μια συνολική και προκαθορισμένη τιμή. Περιλαμβάνει τις υπηρεσίες που ορίζονται στο CCTP ; - Η άλλη μερίδα παραγγέλλεται με βάση μια συμφωνία καρτέλ με μέγιστο, σύμφωνα με τους άρθρους L. 2125-1 1°, R. 2162-1 έως R. 2162-6, R. 2162-13 και R. 2162-14 του Κώδικα Δημόσιας Πληροφορίας και αποζημιώνεται με μονάδες τιμής. Περιλαμβάνει τις υπηρεσίες που ορίζονται στο άρθρο 7.4 του CCTP και θα οδηγήσει στην έκδοση παραγγελιολογίων. Τα εκτιμώμενα ποσά που αναφέρονται στο RC είναι προκαταρκτικά και περιλαμβάνουν όλες τις περιόδους ανανέωσης. Οι κύριες χαρακτηριστικές υπηρεσίες εστίασης περιλαμβάνουν: - 16.500 γεύματα για παράδοση σε 88 τοποθεσίες στην πόλη της Μονπελιέ τις Δευτέρες, Τετάρτες, Πέμπτες και Παρασκευές των σχολικών περιόδων. - 2.500 γεύματα για παράδοση σε 42 τοποθεσίες της πόλης της Μονπελιέ τις Τρίτες και τις μέρες διακοπών. Η υπηρεσία περιλαμβάνει την παράδοση σε σύμφωνο με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφαλείας, καθώς και την ελέγχο της ποσότητας και της ποιότητας (συγκεκριμένα, ελέγχο θερμοκρασίας) των παραδομένων προϊόντων.
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAΓαλλίαRoad transport servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)ΓαλλίαRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesΟρίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)ΓαλλίαRoad transport servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireΓαλλίαPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentΟρίο σε 56 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026