Επιστροφή στην αναζήτηση
Görögország – Műpázsit – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΜΟΥΕλλάδαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
35 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
Κωδικοί CPV
Artificial lawn
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Görögország – Tisztítószerek – Προμήθεια ειδών καθαριότητας για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕλλάδαCleaning productsSanitary paper productsBrooms and brushes and other articles for household cleaningΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Görögország – Szállodai berendezések – Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣΕλλάδαHotel equipmentMedical kitsΟρίο σε 40 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Görögország – Textiláruk – 22/2025 ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'ΕλλάδαTextile articlesΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"ΕλλάδαWasher/dryersΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026