Επιστροφή στην αναζήτηση
Ισπανία – Υπηρεσίες ανεφοδιασμού οχημάτων – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)ΙσπανίαΔημοσιεύτηκε στις 29 Απρ 2026
Δεν έχει δοθεί προθεσμίαΠεριγραφή
Υπηρεσία διαχείρισης και εκμετάλλευσης των περιοχών υπηρεσιών του Montcada στην οδό C-33 και της La Tordera στην οδό C-32 (δύο λότ) σε καθεστώς παραχώρησης υπηρεσιών με αντάλλαγμα ένα σταθερό και μεταβλητό δασμό. Πρόκειται για συμβόλαιο εισοδήματος, οπότε δεν υποχρεώνεται δαπάνες. Στο βασικό προϋπολογισμό προσφοράς δεν περιλαμβάνεται περιορισμός δαπανών. Δίνεται το ελάχιστο ποσό (εισόδημα) του συμβολαίου που θα ληφθεί από την CIMALSA ως σταθερός ετήσιος δασμός. Περιλαμβάνεται η ισπανική έκδοση όλων των εγγράφων.
Κωδικοί CPV
Vehicle refuelling services
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAΙσπανίαStorage and warehousing servicesΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaΙσπανίαCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeΙσπανίαStorage and warehousing servicesΟρίο σε 19 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderΙσπανίαPort operation servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026