Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα – Procedura aperta per fornitura di disinfettanti e presidi medico chirurgici ad attività disinfettante
A.O.U. Policlinico BARIΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 21 Ιουλ 2026
16 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ (ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ EMPULIA), ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΡΘ. 71 ΤΟΥ Ν. 36/2023, ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΡΘ. 108, ΠΑΡ. 3, Ν. 36/23, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΤΩΝ «ΑΠΟΔΕΣΜΟΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΕ ΔΡΑΣΤΙΟΤΗΤΑ ΑΠΟΔΕΣΜΟΣΤΙΚΗ» ΠΟΥ ΑΠΟΡΡΟΦΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Μ.Ο. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ -ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΟΥ ΤΟΥ ΒΑΡΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟΥ ΓΙΟΒΑΝΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ.
Κωδικοί CPV
Miscellaneous medical devices and products
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ΙταλίαMiscellaneous medical devices and productsΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroΙταλίαCathetersΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROΙταλίαMedical equipmentsΟρίο σε 40 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDΙταλίαMedical consumablesΟρίο σε 37 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026