Ιταλία – Συσκευές και όργανα χειρουργείου – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Περιγραφή
Διαδικασία ανοικτής ηλεκτρονικής προσφοράς, σε 4 λότους, σύμφωνα με το άρθρο 71, παράγραφο 2 του D.Lgs 36/2023, για την παροχή, εγκατάσταση και εγκατάσταση των τεχνολογιών που απαιτούνται από τους λειτουργούς του κεντρικού πτερυγίου και του δυτικού πτερυγίου του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Πάρμας, με δυνατότητα συμμετοχής από την Azienda USL di Parma και παράλληλη πώληση των τεχνολογιών που χρησιμοποιούνται που αφορούν τους λότους 1 και 3, οι οποίοι είναι τώρα εγκατεστημένοι στο AOUPR (χρηματοδότηση από την Fondazione Cariparma για τους λότους 1, 2, 3 και χρηματοδότηση από τα εταιρικά κεφάλαια για τον λότο 4) CUP F9912600331007 Σύνολο ποσού παροχής € 1.842.474,00 εκτός ΦΠΑ 22%, διαχωρισμένο ως εξής: Λότος 1: Βασική προσφορά € 840.000,00, εκτός ΦΠΑ 22% Λότος 2: Βασική προσφορά € 490.574,00, εκτός ΦΠΑ 22% Λότος 3: Βασική προσφορά € 408.000,00, εκτός ΦΠΑ 22% Λότος 4: Βασική προσφορά € 103.900,00, εκτός ΦΠΑ 22%
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEΙταλίαMiscellaneous medical devices and productsΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeΙταλίαLaboratory reagentsΟρίο σε 48 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAΙταλίαDiagnostic devicesTechnical support servicesΟρίο σε 50 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIΙταλίαOsteosynthesis devicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026