Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα – dispositivi medici non sterili
A.O. Sant'AndreaΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 21 Ιουλ 2026
12 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
Διαδικτυακή διαδικασία ανοικτής διαγωνίας, σύμφωνα με το άρθρο 71 του Δ.Φ.Κ. 36/2023 και τις διατάξεις του, για την προμήθεια μη στεριλισμένων ιατρικών συσκευών και προϊόντων υγιεινής για διάφορα τμήματα του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Sant’Andrea για περίοδο 36 μήνες, χωρισμένη σε 28 Λότους.
Κωδικοί CPV
Miscellaneous medical devices and products
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ΙταλίαMiscellaneous medical devices and productsΟρίο σε 37 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroΙταλίαCathetersΟρίο σε 39 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROΙταλίαMedical equipmentsΟρίο σε 41 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDΙταλίαMedical consumablesΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026