Ιρλανδία – Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Περιγραφή
Σύνοψη, η KCETB θέλει να δημιουργήσει μια Νέα Δυναμική Διαδικασία Πανέλ για την παροχή μίσθωσης χώρων και μίσθωσης χώρων με υπηρεσίες κατεργασίας για τα γραφεία διοίκησης, τα σχολεία και τα κέντρα υπό την αιγίδα του Kilkenny and Carlow Education and Training Board. Το εύρος των απαιτούμενων υπηρεσιών θα ποικίλει από την μίσθωση χώρων ως άτομο έως την μίσθωση χώρων με υπηρεσίες κατεργασίας στο χώρο. Η αρχική ημερομηνία κλείσεως για την ίδρυση του πανέλ είναι την Πέμπτη 4 Ιουνίου 2026 στις 12:00 (Ιρλανδική Ώρα). Μόλις ιδρυθεί, οι νέοι προσφοροδότες θα μπορούν να αίτησουν την προσληψή τους στο Πανέλ για την διάρκεια της ΔΠΣ. Αυτή είναι μια Νέα Δυναμική Διαδικασία Πανέλ για την KCETB. Όλοι οι υπάρχοντες μέλη του πανέλ πρέπει να επανεκδώσουν αίτηση εάν θέλουν να ληφθούν υπόψη για την ένταξή τους σε αυτό το νέο πανέλ.
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcΙρλανδίαHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ΙρλανδίαCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesΟρίο σε 29 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilΙρλανδίαCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcΙρλανδίαHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 16 Αυγ 2026