Γαλλία – Ιατρικά αναλώσιμα – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Περιγραφή
Ο παρών συμβόλαιο έχει ως αντικείμενο την προμήθεια ιατρικών συσκευών για τα ουρολογικά, γαστρεντερικά και γυναικολογικά στο Groupement Hospitalier Universitaire de Champagne, τα οποία περιλαμβάνουν τα κέντρα: Centre Hospitalier Universitaire de Reims, Centre Hospitalier Léon Bourgeois de Châlons-en-Champagne, Centre Hospitalier Auban-Moët d’Epernay και το Groupe Hospitalier Sud Ardennes (GHSA) de Rethel-Vouziers. Το συμβόλαιο παίρνει τη μορφή συμφωνίας για την εκτέλεση παραγγελιών με βάση την 2η παράγραφο του άρθρου R.2162-2 του Κώδικα Δημόσιας Διοίκησης, η οποία εκτελείται με την έκδοση διαδοχικών παραγγελιών στις συνθήκες που ορίζονται στα άρθρα R.2162-13 και R.2162-14 του Κώδικα Δημόσιας Διοίκησης. Η συμφωνία για την εκτέλεση παραγγελιών συμφωνείται χωρίς ελάχιστο, αλλά με μέγιστο όριο. Τα προσδιορισμένα και τα μέγιστα ετήσια ποσά αναφέρονται στο ετήσιο κατάλογο των αναγκών, ο οποίος προσαρτάται στο Τεχνικό Κεφάλαιο των Ειδικών Προδιαγραφών (πρόσθετο n° 2 στο ΤΚΕΠ) και είναι διαθέσιμο στο https://www.marches-publics.gouv.fr. Το ετήσιο μέγιστο ποσό δεν μπορεί να υπερβαίνει το 400% του ποσού που ορίζεται από την εφαρμογή των μονάδων τιμής στις προσδιορισμένες ποσότητες. Το συμβόλαιο χωρίζεται σε 68 λότους, οι οποίοι αναφέρονται στον «Ετήσιο Κατάλογο των Αναγκών» (πρόσθετο n° 2 στο Τεχνικό Κεφάλαιο των Ειδικών Προδιαγραφών).
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREΓαλλίαPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXΓαλλίαPharmaceutical productsMedical consumablesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Diagnosztikai kellékek – FOURNITURE DE REACTIFS DE PREPARATION DE LIBRAIRIES POUR ADN TUMORAL CIRCULANT AVEC ADN GERMINAL APPARIE
HOSPICES CIVILS DE LYON - Etablissement support du GHT VAL RHONE CENTREΓαλλίαDiagnostic suppliesΟρίο σε 41 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – Fourniture de produits radiopharmaceutiques pour le GCS Médecine nucléaire de Beauvais.
GCS MEDECINE NUCLEAIRE DE BEAUVAISΓαλλίαPharmaceutical productsVarious medicinal productsMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsΟρίο σε 22 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026