Ιταλία – Ασφάλεια πυρός – SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA - RCA LIBRO MATRICOLA E RC ALLA RISKS DELLA PROVINCIA DI VITERBO PER IL PERIODO 30/09/2026 - 30/09/2029 CON OPZIONE DI PROROGA PER SEI MESI
Περιγραφή
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΡΙΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΔΟΧΩΝ - ΑΤΣΑ ΛΙΒΡΟΥ ΜΑΤΡΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΑΤΣΑ ΠΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΟΥ ΒΙΤΕΡΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 30/09/2026 - 30/09/2029 ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗΣ
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiΙταλίαInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUΙταλίαInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesΟρίο σε 15 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ΙταλίαInsurance servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAΙταλίαInsurance servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026