Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Επισκευή, συντήρηση και παρεπόμενες υπηρεσίες σε αεροσκάφη, σιδηροδρομικά και οδικά οχήματα και σκάφη – ID 35-2026 Acquisizione del servizio di Supporto Logistico Integrato Industriale per la linea velivoli VC 319 dell'AM EF 2026-2030. Procedura Ristretta ai sensi del dlgs 208/2011
UFFICIO GENERALE DEL CENTRO DI RESPONSABILITA' AMMINISTRATIVA AERONAUTICA MILITAREΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 19 Ιουλ 2026
Δεν έχει δοθεί προθεσμίαΠεριγραφή
ID 35-2026 – Αγορά της υπηρεσίας Υποστήριξης Λογιστικής Ενσωματωμένης Βιομηχανίας (προγραμματισμένη και μη προγραμματισμένη συντήρηση) για την γραμμή αεροσκαφών VC 319 του A.M. EF 2026/2030. Διαδικασία περιορισμένη σύμφωνα με το άρθρο 17 του ν. 208/2011 και το άρθρο 72 του ν. 36/2023.
Κωδικοί CPV
Repair, maintenance and associated services related to aircraft, railways, roads and marine equipmentRepair, maintenance and associated services related to aircraft and other equipment
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAΙταλίαRepair and maintenance services of building installationsΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiΙταλίαRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – Servizio di manutenzione ordinaria programmata, pronto intervento, manutenzione correttiva a guasto e straordinaria di portoni industriali, cancelli motorizzati e non, sbarre di accesso e tornelli a tutta altezza presso i siti gestiti da ATAC e delle stazioni Metropolitane linee A-B-B1 e C
ATAC - Acquisti IndustrialiΙταλίαRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentΟρίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.ΙταλίαRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentΟρίο σε 68 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026