Lengyelország – Kémiai reagensek – Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do histopatologii oraz do oznaczania tiaminy dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Περιγραφή
1. Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do histopatologii oraz do oznaczania tiaminy dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, przedmiot zamówienia podzielony jest na 7 odrębnych zadań, w tym: 1) Zadanie nr 1: odczynniki do hybrydowego procesora tkankowego LOGOS 2) Zadanie nr 2: materiały zużywalne w histopatologii 3) Zadanie nr 3 odczynniki używane w histopatologii 4) Zadanie nr 4 odczynniki inne 5) Zadanie nr 5 tusze histologiczne-barwniki do tkanek 6) Zadanie nr 6 akcesoria zużywalne do barwiarko-nakrywarki TissueTek Sakura 7) Zadanie nr 7 odczynniki i materiały zużywalne do oznaczania stężenia tiaminy 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 3.1. Specyfikacja cenowa – załącznik nr 2.1-2.7 do SWZ 3.2. Parametry wymagane – zadanie nr 7 – załącznik nr 2.8 do SWZ 3.3. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 08.12.2026 r. 10. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieΠολωνίαLaboratory reagentsΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieΠολωνίαPharmaceutical productsΟρίο σε 15 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziΠολωνίαMedical consumablesΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Leki onkologiczne – 2 Pakiety
Katowickie Centrum OnkologiiΠολωνίαPharmaceutical productsΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026