Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Διάφορες υγειονομικές υπηρεσίες – Da vinci
ASL BATΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 19 Ιουλ 2026
4 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
Διαδικασία ανοικτής προσφοράς με ποσό υπερεκπληρωμένου των ευρωπαϊκών ορίων με το κριτήριο της οικονομικά πιο εύρυθμης προσφοράς, με βάση την καλύτερη σχέση ποιότητας/τιμής, για την ανάθεση της υπηρεσίας τεχνικής υποστήριξης και πλήρους κινδύνου πενταετής συντήρησης, για το ρομποτικό σύστημα για ελάχιστη εγχειρηματική χειρουργική "Da Vinci", το οποίο βρίσκεται σε χρήση στο χειρουργείο του Γενικού Νοσοκομείου του Andria.
Κωδικοί CPV
Miscellaneous health services
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – Affidamento del servizio educativo per l’autonomia e la comunicazione (OEPAC) implementato dalle tecniche di Comunicazione Aumentativa Alternativa (CAA) destinato alle alunne e agli alunni con disabilità residenti nel Comune di San Cesareo e frequentanti la scuola dell’infanzia, primaria e secondaria di primo grado, AASS. 2026/2027 – 2027/2028 – 2028/2029.
Comune di San CesareoΙταλίαWelfare services for the handicappedΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Szociális gondozási szolgáltatások szállással – Procedura ad evidenza pubblica per l’affidamento, mediante concessione di valorizzazione di un bene immobile di proprietà del Comune di Ugento denominata Dott. Francesco Mazzeo, adibito a R.S.A. di mantenimento anziani – di tipo A, di cui al Regolamento Regionale, n. 4/2019.
CUC - Unione dei Comuni Terra di LeucaΙταλίαSocial work services with accommodationΟρίο σε 37 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ASSISTENZA PER L’AUTONOMIA E LA COMUNICAZIONE PERSONALE DEGLI ALUNNI DIVERSAMENTE ABILI PER I SERVIZI GESTITI DAL COMUNE DURANTE IL PERIODO SCOLASTICO DEI MINORI FREQUENTANTI LE SCUOLE DELL’INFANZIA, PRIMARIA E SECONDARIA DI PRIMO GRADO E DEL SERVIZIO DI CENTRI ESTIVI. PERIODO 01.09.2026-31.08.2029
Centrale Unica di Committenza Fossano CervereΙταλίαWelfare services for the handicappedΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Szociális gondozási szolgáltatások szállással – Sistema di Accoglienza e Integrazione (SAI)" - Triennio 2026/2028 - Ampliamento 2026 - Comune di Caulonia
Comune di CauloniaΙταλίαSocial work services with accommodationΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026