Δημόσιοι διαγωνισμοί – Κύπρος
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις του TED για αυτή τη χώρα. Παρακάτω θα βρείτε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για να φιλτράρετε κατά λέξη-κλειδί, κλάδο και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςΚύπροςFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαΚύπροςCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Ciprus – Jogi szolgáltatások – ΟΧΣ2/2026 - Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για την υλοποίηση της πώλησης χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»)
Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως ΣτέγηςΚύπροςLegal servicesBusiness and management consultancy and related servicesΟρίο σε 34 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Ciprus – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη
Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών ΥπηρεσιώνΚύπροςRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of security equipmentΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Ciprus – Építési munkák – Αφαίρεση, απομάκρυνση αμιάντων και τοποθέτηση τσίγκων, κεραμιδιών και άλλων εργασιών για τις διάφορες Κυβερνητικές Υπηρεσίες στη Λευκωσία Δ.Τ.Δ.Ε.(Ε.Μ.Λ/σίας) 39/2026
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνΚύπροςConstruction workΟρίο σε 29 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Ciprus – Közút építése – ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΚΠΣ/19/2025/ΜΚ(Α)
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνΚύπροςRoad construction worksConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workΟρίο σε 108 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Ciprus – Különleges célú gépjárművek – Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥΚύπροςSpecial-purpose motor vehiclesFirefighting equipmentVehicles for the emergency servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Ciprus – Gépjárművek – Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων ΕρευνώνΚύπροςMotor vehiclesUtility vehiclesHeavy-duty motor vehiclesΟρίο σε 14 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Ciprus – Kromatográfok – UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY–TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC–MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE QUADRUPOLE MASS ANALYZER
University of CyprusΚύπροςChromatographsMass spectrometerΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Ciprus – Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások – Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου αποχετευτικού συστήματος λυμάτων του Ε.Ο.Α. Πάφου
ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥΚύπροςSewer cleaning servicesGully cleaning and emptying servicesGully cleaning servicesΟρίο σε 14 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026