Επιστροφή στην αναζήτηση
Αυτή η προσφορά έχει λήξει.
Lengyelország – Kémiai reagensek – Dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuΠολωνίαΔημοσιεύτηκε στις 11 Μαΐ 2026
Προθεσμία πέρασεΠεριγραφή
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 11 części
Κωδικοί CPV
Chemical reagentsLaboratory reagents
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieΠολωνίαLaboratory reagentsΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziΠολωνίαMedical consumablesΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieΠολωνίαPharmaceutical productsΟρίο σε 15 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawy wyrobów do neurochirurgii
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachΠολωνίαOperating theatre devices and instrumentsMiscellaneous medical devices and productsΟρίο σε 35 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026