Επιστροφή στην αναζήτηση
Γαλλία – Ιατρικά αναλώσιμα – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensΓαλλίαΔημοσιεύτηκε στις 21 Ιουλ 2026
3.607 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΠΟΝΗ : Η παρουσία διαδικασία αντικαθιστά την προηγούμενη διαδικασία που δημοσιεύθηκε (προσωρινός κωδικός AWS n° F-PF-1828502), η οποία κλείστηκε για τεχνικούς λόγους σχετικά με την παραμετροποίηση του προφίλ αγοραστής. Οι οικονομικοί φορείς που έχουν ήδη υποβάλει μια υποψηφιότητα ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΑΛΟΥΝ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΝΕΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. Παρακαλούμε να μας συγχωρήσετε για την ανησυχία που προκλήθηκε.
Κωδικοί CPV
Medical consumables
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSΓαλλίαSpectroscopy devicesΟρίο σε 2 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHΓαλλίαRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesΟρίο σε 51 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREΓαλλίαPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesΟρίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXΓαλλίαPharmaceutical productsMedical consumablesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026