Görögország – Védelmi szoftvercsomag – Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»
Περιγραφή
Ανοικτός, Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης για την προμήθεια: 1. Προμήθεια Άδειας λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR (Security Information and Event Management – SIEM, Security Orchestration, Automation, and Response -SOAR), 2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) των Αδειών Λογισμικού Microsoft του Υπουργείου 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ), συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας140.300,00€ πλέον (χωρίς) Φ.Π.Α. 24% ή 173.972,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%.
Κωδικοί CPV
Έγγραφα & υποβολή
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Görögország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου Φαιστού
ΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥΕλλάδαSoftware package and information systemsSensorsNetwork equipmentΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Görögország – Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag – ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΡΑΣΕΩΝ MARKETPLACE ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣΕλλάδαDatabase and operating software packageΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Görögország – Számítógépszerverek – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και θέση σε πλήρη λειτουργία της νέας υποδομής Πληροφορικής του Υπερταμείου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.ΕλλάδαComputer serversNetwork serversComputer equipment and suppliesΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Görögország – Szerverek – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕ DISASTER RECOVERY ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ORACLE ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε.ΕλλάδαServersComputer storage unitsHardware installation servicesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 25 Αυγ 2026