Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Υπηρεσίες λογιστικής και διαχειριστικού ελέγχου – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 16 Ιουλ 2026
14 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
Διαδικασία ανοιχτής διαίρεσης σε λότους για την αναθέτηση υπηρεσίας λογιστικής ελέγχου και πιστοποιήσεων έργων που χρηματοδοτούνται από τα κεφάλαια PNRR Έρευνα και PNC HLS – TA για τις ανάγκες των Ιατρικών Εταιρειών της Περιφέρειας Αύξησης της Κεντρικής Εμίλια (AVEC) και για την AUSL - IRCCS της Ρέτζιο Εμίλια
Κωδικοί CPV
Accounting and auditing services
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ΙταλίαInternal audit servicesΟρίο σε 23 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AΙταλίαAdvertising management servicesΟρίο σε 42 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOΙταλίαMarketing servicesΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoΙταλίαTelephone operator servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026