Αναζήτηση προσφορών
Αποθήκευση αναζήτησηςΠηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
Η αναζήτηση καλύπτει τον τίτλο, την περιγραφή και το όνομα της αναθέτουσας αρχής.
28 προσφορές found
Horvátország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUΚροατίαArchitectural, construction, engineering and inspection servicesΟρίο σε 6 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.ΚροατίαEngineering design servicesΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEΚροατίαSupervision of building workΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBΚροατίαSupervision of building workΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 24 Αυγ 2026
Horvátország – Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.ΚροατίαConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesΟρίο σε 22 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 24 Αυγ 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.ΚροατίαEngineering design servicesΟρίο σε 7 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 19 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeΚροατίαSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesΟρίο σε 22 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduΚροατίαSupervision of building workΟρίο σε 22 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaΚροατίαProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJEΚροατίαProject and design preparation, estimation of costsΟρίο σε 14 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Horvátország – Földmérési szolgáltatások – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVAΚροατίαSurveying servicesΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 18 Αυγ 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBΚροατίαEngineering design servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 16 Αυγ 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.ΚροατίαEngineering design servicesΟρίο σε 14 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 16 Αυγ 2026
Horvátország – Laboratóriumi szolgáltatások – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuΚροατίαLaboratory servicesΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 13 Αυγ 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecΚροατίαEngineering design servicesΟρίο σε 9 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 11 Αυγ 2026
Horvátország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.ΚροατίαArchitectural, engineering and planning servicesΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 11 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKΚροατίαSupervision of building workΟρίο σε 8 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 10 Αυγ 2026
Horvátország – Építészeti tervpályázatok szervezése – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEΚροατίαOrganisation of architectural design contestsΟρίο σε 21 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 10 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - stručni nadzor nad radovima na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30
Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodamaΚροατίαSupervision of building workΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 09 Αυγ 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Stručni nadzor nad izvođenjem radova, koordinator zaštite na radu tijekom građenja, voditelj projekta – Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Novalja
LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJAΚροατίαSupervision of building workConstruction-site supervision servicesConstruction project management servicesΟρίο σε 7 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 09 Αυγ 2026