Saksamaa – Telefoni- ja andmeedastusteenused – Errichtung und Betrieb eines Gigabitnetzes im Kreis Recklinghausen (Graue Flecken)
Kirjeldus
Kreis Recklinghausen (edaspäras "konzessioonandja") asub Põhja-Ruuri piirkonnas Nordrhein-Westfaleni liidumaal. Rahvaarv on umbes 620.000 elanikku. Kreis koosneb kümnest keskmisest ja suurest linnast, mis kuuluvad kreisi alla: Castrop-Rauxel, Datteln, Dorsten, Gladbeck, Haltern am See, Herten, Marl, Oer-Erkenschwick, Recklinghausen ja Waltrop, mis on 30.000 kuni 120.000 elanikuga. Hangeprotsess on suunatud sellele, et leida võrguoperaator, kes võtaks üle kõigi kontsessiooni objektidele vastavaid aadresse (Gigabit 2.0) tulevikukõlbliku laiarööpmelise interneti taristuga. Konzessioonandja täidab üldise elukeskkonna tagamise raames mitmeid kohustusi ja vabatahtlikke ülesandeid. Etablitud vabatahtlike ülesannete hulka kuulub majanduse edendamine, mis on seni ka kreisitasandil olnud vajalikult seotud majanduslikult oluliste laiarööpmelise interneti ja digitaalsuse küsimustega. Laiarööpmeliste internetiühenduste väljatöötamine teenib mitte ainult põhivajaduse, vaid on ka oluline tingimus majandusliku kasvu ja elukvaliteedi tõusuks. Konzessioonandja eesmärk on pakkuda igale majapidamisele ja ettevõttele projektipiirkonnas keskpäraselt 1 Gigabit/s sümmeetrilise laiarööpmelise internetiühenduse. Selleks esitas konzessioonandja 27.09.2024 Bundile taotluse toetuse saamiseks ja sai 15.11.2024 eelarvulise toetuse määramise otsuse (lisand 01a) ning muudatuse otsuse (lisand 01b) 26.02.2026. Üksikasjad on teadaolevad teenuste kirjelduses.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Markt WertachSaksamaaTelephone and data transmission servicesCommunications networkAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 31. aug 2026
Németország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Förmliche Zustellungsaufträge bei dem Amtsgericht Coburg
Freistaat Bayern, vertreten durch die Direktorin des Amtsgerichts CoburgSaksamaaMail delivery servicesData capture servicesTähtajaks on 34 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – ÄNDERUNGSBEKANNTMACHUNG: Bereitstellung eines flächendeckenden Gigabitnetzes und Angebot breitbandiger Telekommunikationsdienste in unterversorgten Gebieten (Dunkelgraue Flecken) der Stadt Melsungen im Wirtschaftlichkeitslückenmodell.
Magistrat der Stadt MelsungenSaksamaaTelephone and data transmission servicesCommunications infrastructureCommunications networkAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 30. aug 2026
Németország – Postai szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Postdienstleistungen für die Landespolizeiinspektionen Gera, Gotha und Jena sowie die Autobahnpolizeiinspektion
Thüringer Polizei, Landespolizeidirektion, Sachgebiet 24 - Zentrale Beschaffung/DienstleistungenSaksamaaPostal servicesTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 30. aug 2026