Tagasi otsingule
Prantsusmaa – Elektriliinide ehitustööd – AVIS026505 - Renouvellement du marché RSI RP - INSPECTUDE DR Provence Alpes du Sud 2027-2034
Enedis SAPrantsusmaaAvaldatud 19. juuli 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Leping hõlmab: - "inspectuure" (diagnoosid, uuringute jälgimine või üksik uuring) teostamise Enedis'i tellimusel BT ja HTA õhuliinide Programmeeritud Renoveerimise käigus - Programmeeritud Renoveerimise (PR) tööd, samuti õhuliinide ja õhamaa-õhuliinide võrgu- ja ühendustööd (RSI) incidentide järel, sealhulgas ühendused (programmeeritud või 24/24h hädaabina teostatud) Piirkond hõlmab Provence Alpes du Sud' piirkondade 84, 13, 04 ja 05. Lepingu kestus on 5 aastat + 2 valikulist aastat, kogu lepingu ajaks on kaasatud tingimuslikud osad.
CPV koodid
Construction work for electricity power linesAncillary works for electricity power linesEngineering studies
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.PrantsusmaaMotorway construction worksTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorsePrantsusmaaConstruction workTähtajaks on 14 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestPrantsusmaaRefurbishment workTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VauclusePrantsusmaaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 02. sept 2026