Tagasi otsingule
Prantsusmaa – Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd – Appel d'offres ouvert
SAEM EURALIMENTAIRE (59)PrantsusmaaAvaldatud 07. juuli 2026
5 päeva jäänudKirjeldus
Ehitise G deamiantimise- ja lammutustööd
CPV koodid
Building demolition and wrecking work and earthmoving workAsbestos-removal work
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAPrantsusmaaOverhaul and refurbishment workTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Építési munkák – Confortement et restauration de la Cathédrale Notre-Dame-de-l’Assomption de Montauban - LOT n°1A - Maçonnerie / pierre de taille - fondations spéciales - AO
OPPICPrantsusmaaConstruction workTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESPrantsusmaaSewerage workTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyPrantsusmaaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workTähtajaks on 45 päevaAvaldatud 03. sept 2026