Prantsusmaa – Juhiga veoautode rent – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Kirjeldus
Selle avaldus on põhineb « komposiitne » raamleping: - osa teenustest on määratud tavalise lepingu alusel ja tasustatakse kokku- ja pakkumisega. See hõlmab teenuseid, mis on määratud CCTP punktides; - teine osa on määratud raamlepingu alusel maksimumiga rakendades Prantsuse avaliku ostu koodi artikleid L. 2125-1 1°, R. 2162-1 kuni R. 2162-6, R. 2162-13 ja R. 2162-14 ning tasustatakse üksikhindadega. See hõlmab teenuseid, mis on määratud CCTP artiklis 7.4, ja see annab võimaluse välja anda tellimiskorraldused. RC-s märgitud hindamised on indikaativsed ja hõlmavad kõiki pikendamise perioode. Peamised teenuste toiduandmise omadused on: - 16 500 toitu, mida tuleb kanda 88 kohale Montpellieri linnas esmaspäeviti, teisipäeviti, neljapäeviti ja reede päeviti kooliperioodidel. - 2 500 toitu, mida tuleb kanda 42 kohale Montpellieri linnas reede päeviti ja kooliperioodide vaba päevadel. Teenus hõlmab toidu kandeid, mis on vastavad hügieeni- ja turvavajadustele, ning toodete kogu- ja kvaliteedikontrolli (sh temperatuurimõõtmised) toodetele.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAPrantsusmaaRoad transport servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)PrantsusmaaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)PrantsusmaaRoad transport servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoirePrantsusmaaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentTähtajaks on 56 päevaAvaldatud 02. sept 2026