Saksamaa – Ajalooliste kohtade ja ehitiste säilitamisteenused – Inwertsetzung des Luther-Denkmals Berlin -ID25140Ge
Kirjeldus
Objekt on toetavatele interdistsiplinaarsetele kokkuvõttele on Lutheri mälestusmärgi Berlinis, Rathaus-Forumi, Berlin-Mitte, väärtustamiseks vajalikud planeerimisteenused, sealhulgas objektide ja siseruumide planeerimise teenused §§33ff HOAI 2021 ja/või vabaalade planeerimise teenused §§39ff HOAI 2021, ning vajadusel ka kunstiline tegevus. Tellimus antakse välja läbi läbirääkimiste menetluse osaluse võistlusega § 17 VgV. Selles menetluses kutsutakse esmalt avalikult kõiki huvilisi osalema osaluse taotluste esitamisel. Osaluse võistluse kaudu valitakse välja kuni 5 pakkujat, kellel palutakse esitada pakkumine. Pakkumise osa on lahenduse ettepanek (vaata lisad "Lisad menetluse kirjeldusele" ja "Informatsioon läbirääkimiste kohta") ja honorar- ja kulupakkumine. Lahenduse ettepanek ei ole (eel)projektiplaneeringu mõttes võistluse osana, vaid see teenib planeerimise ülesande mõistmise, esialgse lähenemise ja interdistsiplinaarse tööviisi kujutamiseks. Lahenduse ettepaneku hindamine toimub ekspertkomisjoni poolt ja see on osa esimese hindamise osast kõikide pakkumise kriteeriumite järgi, mille järel on ette nähtud pakkujate eemaldamine (1. läbirääkimiste staadium). Iga pakkuja, kes esitab 1. läbirääkimiste staadiumil pakkumise lahenduse ettepanekuga vastavalt teenuste kujule, saab tasuta 35.700 € (brutto) kogusumma iga pakkujale võrdselt jagatud tasu. Tasu makstakse pärast menetluse lõppu vastava arve järgi. Muud kulud ei kompensata. 2. läbirääkimiste staadium on pakkumise üle töötamiseks ette nähtud; tellija säilitab endale õiguse esimesel pakkumisel. Lisateavet vaata lisad "Lisad menetluse kirjeldusele" ja "Informatsioon läbirääkimiste kohta", saadaval verga- ja ostuplatvormil.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Ausstellungsplanung - Gestalter
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltSaksamaaMuseum-exhibition servicesFair and exhibition organisation servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 27. aug 2026
Németország – Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása – Rahmenvereinbarung Filmproduktion
Berlin Partner für Wirtschaft und Technologie GmbHSaksamaaAdvertising, propaganda and information film and video-tape productionServices in connection with motion-picture and video-tape productionTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Németország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Änderungsbekanntmachung: Pacht, Betrieb und Modernisierung der Caracalla Therme und des Friedrichsbads in Baden-Baden
BKV - Bäder- und Kurverwaltung Baden-WürttembergSaksamaaRecreational, cultural and sporting servicesConstruction work for swimming poolConstruction works for saunasAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 26. aug 2026
Németország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – Änderungsbekanntmachung: Pacht, Betrieb und Modernisierung Cassiopeia Therme Badenweiler (CTBw)
BKV - Bäder- und Kurverwaltung Baden-WürttembergSaksamaaSports facilities operation servicesConstruction work for swimming poolConstruction works for saunasAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 26. aug 2026