Sisu vaatamiseks vahele jätta
Tagasi otsingule

Prantsusmaa – Tuleohutusseadmete paigaldustööd – TRAVAUX ET MAINTENANCE DES COLONNES SECHES DU GROUPE RTM (3 LOTS)

RTM - Régie des Transports MétropolitainsPrantsusmaaAvaldatud 25. märts 2026
Tähtaja ei antud

Kirjeldus

1/ Konsultatsioon on jagatud kolmele järgmiselt nimetatud pakile: - Pakk nr 1: Kuivendussammas Marseille piirkond - Pakk nr 2: Kuivendussammas Ida piirkond - Pakk nr 3: Kuivendussammas Lääne piirkond 2/ Need avalikud lepingud on sõlmitud läbirääkimistega menetluse kaudu, rakendades artikleid L2124-3, R2124-4 ja R2161-21 kuni R2161-23 Koodist. 3/ Tegemist on raamlepingutega artiklite L2125-1.1° ja R2162-2 ning järgnevate artiklite kohaselt Koodist. Iga raamleping sõlmitakse ühe majandusosakonnaga ning täidetakse: - osaliselt tellimuste väljastamise kaudu, mis on kirjeldatud lepingudokumentides (artiklite R2162-13 ja R2162-14 kohaselt Koodist); - ja osaliselt järgmise lepingute sõlmimise kaudu, millele puuduvad kõik lepingustipulatsioonid raamlepingu dokumentides (artiklite R2162-7, R2162-11 ja R2162-12 kohaselt Koodist). 4/ Artikli R2162-4 kohaselt Koodist sõlmitakse iga leping ilma minimaalse kinnitusega ja maksimaalse kinnitusega nende algse kestuse (2 aastat) jooksul: - Pakk nr 1: Kuivendussammas Marseille piirkond: 500 000 eurot HT - Pakk nr 2: Kuivendussammas Ida piirkond: 160 000 eurot HT - Pakk nr 3: Kuivendussammas Lääne piirkond: 160 000 eurot HT Iga 2-aastase pikendamise perioodi jaoks on maksimaalne kinnitus summa sarnane algperioodiga. 5/ Need lepingud on avaliku sektori töölepingud. Nad viitavad Avaliku sektori töölepingute üldistele administratiivsetele klaussudele (CCAG/Travaux), mis on heaks kiidetud 30. märtsi 2021 määrusega. See üldine dokument, mis on ettevõtte poolt teada, ei ole esitatud sellele kordule. 6/ Iga pakki kestus on määratud artiklis 1.3 Pakkudele omaste klaussude kogu (CCP). 7/ Kandidaatide faasis on avaliku konkursi kuulutuse (AAPC) kaasas saadetud dokumentid "Kandidaatide faasi" reeglitega koos, mis on liidetud AAPC lisana. 8/ Kandidaadid peavad oma kandidaatide esitama (ja oma pakkumise hiljem) digitaalselt edastama veebisaidil www.achatpublic.com. Hiljem asub RTM kandidaatidele, kes on lubatud pakkumise esitamiseks, täieliku Ettevõtete Konsultatsiooni Dossi (DCE) veebisaidil www.achatpublic.com, mis pakub neile laadimise viisid. Kandidaadid peavad oma pakkumise edastama veebisaidil achatpublic.com.

CPV koodid

Fire-prevention installation works

Dokumendid & esitamine

AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoks

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Seotud hanked