Prantsusmaa – Spektroskoopiaseadmed – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Kirjeldus
ESE ja LMD koostöö raames varustab ESE nelja in situ teledetektsiooni seadmega, mis mõõdavad aktiivselt ja passiivselt klorofüllifluoresentsi ja taimkatte peegeldust, nimetatud SILI-Fluo (Sun Induced and LED Induced Fluorescence), mida mõlemad laborid kasutavad oma teaduslikes koostööprojektides. See on lõikudega leping, mille hind on kokku lepingus määratud teenuste eest ja mis on järgmiselt jaotatud:
• Kindel lõik (TF): In situ taimkatte klorofüllifluoresentsi teledetektsiooni seadme tootmine koos sellega seotud arvutiprogrammidega
• Valikuline lõik (T0): 3 in situ taimkatte klorofüllifluoresentsi teledetektsiooni seadme tootmine koos kõikide andmete automaatse töötlemise süsteemi paigaldamisega. Teenused hõlmavad vähemalt järgmist:
• Kindel lõik: o Prototüübi (SILI-Fluo 1.1) ehitus, kanda, paigaldamine ja seadmisele panemine o Prototüübi testimine ja kalibreerimine o Prototüübi paigaldamine Barbeau-Fontainbleau eksperimentaalsele alale o Reaalaja jälgimise ja toorandmete töötlemise arvutiprogrammide tootmine
• Valikuline lõik: o 3 seadme (SILI-Fluo 2.1, 2.2 ja 2.3) ehitus ja seadmisele panemine o Seadmete testimine ja kalibreerimine o Seadmete paigaldamine kolme ökosüsteemi jaamale o Kõikide andmete automaatse töötlemise süsteemi paigaldamine mõõtmise võrgus
Teenused ei hõlma tooraine, kulutavaid materjale ja eritellimusi. Need toodetakse ESE poolt tellijale. Teenuste täpsem kirjeldus ja nende tehnilised ja funktsionaalsed nõuded on kirjeldatud tehniliste eriklauslite (CCTP) ja nende lisadega. Ostja jaoks on määratud järgmised eelarved sellele lepingule:
• 67 000 eurot (HT) kindla lõigu jaoks
• 89 000 eurot valikulise lõigu jaoks
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrantsusmaaSpectroscopy devicesTähtajaks on 2 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrantsusmaaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTähtajaks on 51 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrantsusmaaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrantsusmaaPharmaceutical productsMedical consumablesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026