Tagasi otsingule
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.KreekaAvaldatud 31. aug 2026
44 päeva jäänudKirjeldus
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΓΙΑ ΤA XΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2026
CPV koodid
Coupons
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.KreekaComputer equipment and suppliesComputer-related servicesTähtajaks on 17 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Asztali számítógépek – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΚΚΟ»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣKreekaDesktop computerHeadphonesPhotocopiersTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 27. aug 2026
Görögország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Διακήρυξη 29/2026
ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣKreekaOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesPhotocopying servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Görögország – Lézernyomtató-, lézerfaxkazetta – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣKreekaToner for laser printers/fax machinesInk cartridgesPrinter ribbonsTähtajaks on 22 päevaAvaldatud 24. aug 2026