Prantsusmaa – Meditsiinilised tarbekaubad – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Kirjeldus
Selle lepingu eesmärk on standardsete uroloogiliste, seedist ja ginekoloogiliste meditsiiniseadmete tootmine Champagne'i Ülikoolihaigla grupi jaoks, millele kuuluvad kasulikud asutused on Reims'i Ülikoolihaigla, Châlons-en-Champagne'i Léon Bourgeois' haigla, Epernay Auban-Moët' haigla ja Rethel-Vouziers' Lõuna-Ardenne' haigla (GHSA). Lepingu vorm on tellimiskorraldusega raamlepingu, mis on täidetav järk-järgult tellimiste andmisega, nagu on ette nähtud Prantsuse avaliku ostu koodi artiklites R.2162-13 ja R.2162-14. Raamlepingu tellimiskorraldus on sõlmitud ilma minimaalata, kuid maksimaalsumma on määratud. Aastased hinnangulised ja maksimaalsed kogused on täpsustatud aasta vajaduste kataloogis, mis on lisatud Tehniliste Eesmärkide Spetsiifilistele Tingimustele (lisaks nr 2 CCTP), mis on vaba ligipääsuga veebilehel https://www.marches-publics.gouv.fr. Aastane maksimaalsumma ei tohi ületada summat, mis on määratud üksikute hindade rakendamise tulemusena hinnanguliste kogustele. Lepingu on jaotatud 68 lote, mis on kirjeldatud "Aasta vajaduste kataloogis" (lisaks nr 2 Tehniliste Eesmärkide Spetsiifilistele Tingimustele).
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrantsusmaaSpectroscopy devicesTähtajaks on 3 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrantsusmaaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTähtajaks on 52 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrantsusmaaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTähtajaks on 34 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrantsusmaaPharmaceutical productsMedical consumablesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 02. sept 2026