Luksemburg – Turvatarkvarapakett – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
Kirjeldus
See Call for Tendersi eesmärk on sõlmida Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvusvahelise Rahvus
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Luxemburg – Információs rendszerek és szerverek – CRE_2026_068 Remplacement de la plateforme virtuelle (implémentation, support, maintenance, migration)
Creos Luxembourg S.A.LuksemburgInformation systems and serversIT services: consulting, software development, Internet and supportAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Luxemburg – Védelmi szoftvercsomag – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
European Investment BankLuksemburgSecurity software packageComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsTähtajaks on 12 päevaAvaldatud 27. aug 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Fourniture de licences IAM
Centre des technologies de l'information de l'EtatLuksemburgSoftware package and information systemsTähtajaks on 17 päevaAvaldatud 06. aug 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Wettbewerblicher Dialog Projekt MSG-1 Zytostatika - VE6300 - Pharma-Monitoring
Hôpitaux Robert Schuman S.A.LuksemburgSoftware package and information systemsReal-time operating system software packageMedical software packageAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 01. juuli 2026