Kreeka – Veregrupi määramiseks kasutatavad reaktiivid – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Kirjeldus
Διαγωνισμisese rahvusvahelisele avatud elektronilisele lepingule, mille võidukriteerium on majanduslikult kõige soodsam pakkumine, mis põhineb parimal kvaliteedi ja hindade suhtele, "Antigeene ja tarbeaineid, mis on vajalikud analüüside sooritamiseks: a) vererühma määramine ja b) erilised vererõngaste analüüsid, vaba vajalikku seadmetega, hindadega analüüsi kohta" (CPV 33696100-6 ja 33696500-0 vastavalt), et katteda haigla vajadusi kolmeks (3) aastaks, kokku 831.000,00 €, sealhulgas KMK, ja võimalusega lepinguid pikendada veel kaheks (2) aastaks, kokku hinnatud väärtusega 1.385.000,00 €, sealhulgas KMK (Διακ. 009/2026 α/α EΣΗΔΗΣ 386594, 501162, 501169, 501170).
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣKreekaMedical kitsOperating tablesIncubatorsTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''KreekaPaper sterilisation pouches or wrapsTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"KreekaMedical equipmentsTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"KreekaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 30. aug 2026