Taani – Ehitustööd – VIBO afd. 113, Støberigården - Hovedentrepriseudbud
Kirjeldus
Nähtavate avalduskuulutus kehtib renoveerimistöödele VIBO osakonna 113, Støberigården, asukohad: • Hoone A-G: Holmbladsgade 35-39 + 41A-47B + 49-61 + 63A-65AB ja Prags Boulevard 32-36, 2300 KBH S • Hoone H: Prags Boulevard 38A-38D, 2300 KBH S. Hooned on ehitatud vastavalt 1985 (hoone A-G) ja 1994 (hoone H). Projekt koosneb ulatuslikest renoveerimistööstest, lähtudes osakonna füüsilisest tervikplaanist. Projekt koosneb kokku 280 avalikust toetusest renoveeritavast korterist, mis on allutatud selleks sätetele kehtivale seadustikule koos vastavate ringkiriade ja juhenditega. Peaettevõtja lepingu avaldamine toimub avaldusega läbirääkimistega kooskõlas §§ 61-66 Udbudsloveniga. Tellija hoiab endale õiguse lepingu andmiseks põhjalikul pakkumisel, ilma läbirääkimisi läbi viidagi. Vaatamata sellele, et avalduse läbirääkimiste ringide arv on lisatud. Projekt hõlmab peamiselt järgmist tööd: • Lammutamine ja keskkonnareostus. • Installatsioonitööd – vee- ja kanalisatsioonisüsteemide vahetus ja ümber ehitamine. • Elektritööd. • Isolatsioonitööd. • Maapinnatööd välisaladel. • Katustööd – uued katused ja päikesepaneelide paigaldamine. • Valik - Uute torude paigaldamine maasse (töö oodatakse teisele ettevõtjale teostada peaettevõtja alguses). Viidatakse projektimaterjalile. Renoveerimine tuleb teostada piiratud ehitusplatsi tingimustes ning asukohas ja ümbruses, kus on jätkuv ümberasumine. Avaldatud peaettevõtja leping hõlmab VIBO osakonna 113, Støberigården, renoveerimist, vastavalt punktis 1.1. loetletud tööd. Töö nõuded tulenevad tehnilistest kirjeldustest, mis on avaldusmaterjalis. Tööd teostatakse peamise ajakava järgi, mis on avaldusmaterjaliga lisatud. Leingukohustused tulenevad peaettevõtja lepingust ja lisatud AB 18 VIBO lisade ja eranditega. Väljajäetud: Majanduslik aktör väljajäetakse osalemisest, kui majanduslik aktör on avalduse § 134 a, § 135, punkt 1-3 ja § 136, punkt 1, nr. 1-4 kohaselt kohustuslikult väljajätmise alusel. Majanduslik aktör väljajäetakse ka, kui majanduslik aktör on avalduse § 137, punkt 1, nr. 1-2 kohaselt vabatahtlikult väljajätmise alusel. Majanduslik aktör ei saa väljajätta osalemisest, kui majanduslik aktör esitab piisava dokumentatsiooni, et majanduslik aktör on usaldusväärne, isegi kui majanduslik aktör on avalduse §§ 135-137 kohaselt väljajätmise alusel, vastavalt avalduse § 138, punkt 1. Leing ei saa anda järgmistele ettevõtetele, vastavalt Nõukogu määrusega (EU) 2022/576 8. aprillist 2022, mis muudab määruse (EU) nr 833/2014 restriktiivsete meetmete kohta Venemaa tegevuse tõttu, mis destabiliseerib olukorda Ukrainas: A. Venemaa kodanikud või füüsilised või juriidilised isikud, üksused või organid, mis on Venemaa ettevõtete asutatud. B. Juriidilised isikud, üksused või organid, mille üksus, mis on kirjeldatud eelmises punktis a), omab otse või kaudse omanikuna üle 50%, või C. Füüsilised või juriidilised isikud, üksused või organid, kes teevad tehinguid üheksusega, mis on kirjeldatud eelmises punktis a) või b). Samuti ei tohi kasutada allhankeid või toetavaid üksusi, mis on eelmises kirjeldatud, kui selle aktori panus moodustab üle 10% lepingu väärtusest.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Dánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Udbud af hovedentrepriser vedr. renovering og etablering af bygningskonstruktioner og tekniske installationer 0-5 mio. kr.
Københavns Kommune - ØkonomiforvaltningenTaaniWorks for complete or part construction and civil engineering workRoof works and other special trade construction worksRoof-framing workTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Dánia – Építési munkák – GENERISK IV SAMT DOMICILER – TAULOV DRY PORT A/S
TAULOV DRY PORT A/STaaniConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Dánia – Gondozóotthon építése – Udbud af nye plejeboliger ved Lindely - Totalentreprise
Gentofte KommuneTaaniNursing home construction workConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Dánia – Építési munkák – Udbud af sikringsentreprise i forbindelse med etablering og drift af Vestsjælland Arrest
Danmarks FængslerTaaniConstruction workSite preparation workWorks for complete or part construction and civil engineering workAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 01. sept 2026