Saksamaa – Ravimid – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Omalizumab (ATC-Code nach WHO: R03DX05)
Kirjeldus
See selles avalduse eesmärk on mitteeksklusiivsete rabatit lepingute sõlmimine § 130a lõige 8 SGB V järgi ravimitega, mille aktiivaine on omalizumab (ATC-kood WHO järgi: R03DX05). Lepe sõlmimine toimub s.o. Open-House-mudeli raames, st leping sõlmimine on osalemisaegseis kõikidele huvitatud farmatseutilistele ettevõtetele avatud, kui need täidavad ja aktsepteerivad osalemise eeltingimused. See tähendab, et individuaalsed lepinguläbirääkimised ei toimu ja (tootmise-)eksklusiivsust ei ole. Tähendatakse, et ostuhulk on tundmatu, sest see sõltub nõudlusest ja kindlustatud inimeste arvu arengust, arstide retseptimiskäitumisest ning avalike apteekide väljastamise ja varustamise käitumisest. Seetõttu ei garanteerita miinimumostuhulki. Huvitatud farmatseutilised ettevõtted võivad osalemise dokumentatsioonid allalaadida Saksa Haldusportaali (DTVP) projektiruumist. Selleks on esmalt vaja esitada taotlus juurdepääsu projektiruumi. Pärast taotluse vabastamist saab osalemise dokumentatsioonile juurdepääsu. Osalemise dokumentatsioonis sisalduvast informatsioonist - eriti rabatilepingu sisu ja seal mainitud rabatitest - on hoidma täielikku vaitet. Osalemise dokumentatsioonis sisalduva informatsiooni täielik või osaline edasiandmine või teistele osutamine nõuab enne kirjalikku nõusolekut tellija poolt. Kui osalemisest loobutakse, peavad kõik dokumendid andmekaitsega kohe hävitama. Esitamisel olevad dokumentatsioonid tulenevad projektiruumis hoidmist dokumentidest "Kirja" ja "Lepingutingimuste selgitused". Kommunikatsioon, sealhulgas osalemise dokumentatsioonide edastamine, toimub elektroniliselt Vergabeportaali DTVP kaudu; selle kohta on täpsemad andmed eelnevalt nimetatud dokumentides. Võimalikud erinevad teated tellimuskuulutuses on tehniliste põhjuste tõttu ja ei ole seetõttu siduvad. Osalemistaotlusi saab esimesena esitada kuni 3. septembrini 2026. Kõik järgmised esitamise tähtajad on leitavad projektiruumis hoidmist lisast "Esitamise tähtajad". Kui esitamise tähtpäev langeb laupäevale, pühapäevale või riiklikule pühale, asendab selle järgnev tööpäev. Kui taotlus saabub hiljem, võetakse esitatud osalemistaotlused järgmise esitamise tähtaja arvesse. Rabatileping lõpeb, sõltumata lepingu sõlmimise kuupäevast, viimati 30. septembril 2027. Tellija hoidab endale õiguse Open-House-menetluse ennetähtaegselt lõpetada, eriti ekslusiivsete rabatilepingute sõlmimise korral; selle korral lõpevad juba sõlmitud rabatilepingud lepinguliste tingimuste kohaselt. Tellija kogemuste järgi astuvad ekslusiivsed rabatilepingud tavaliselt 8 kuni 12 kuud pärast vastava tellimuskuulutuse avaldamist Euroopa Liidu Ametlikus Teatajas lisas jõusse.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHSaksamaaPharmaceutical productsTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergSaksamaaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumSaksamaaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSSaksamaaAutoclavesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026