Tagasi otsingule
Saksamaa – Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused – BIM-Planung EÜ Nauenweg (KIB, TWP, VA) Lph. 1-2, opt. 3-4, 6-7, bei Krefeld
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)SaksamaaAvaldatud 04. juuni 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Plaanimisteenused EÜ Nauenweg 2610 km 55,120
CPV koodid
Architectural, construction, engineering and inspection services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWSaksamaaArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planungsleistung Neubau Kindertagesstätte Rosche
Gemeinde RoscheSaksamaaEngineering design servicesArchitectural and related servicesTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)SaksamaaProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftSaksamaaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026