Kreeka – Ennetushooldusteenused – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Kirjeldus
Lepingu objektiks on analüütilise varustusega laboriteenide hooldusvahendite tootmise varustamine, et kattuda hoolduse ja remondi vajadused. "Proaktiivne hooldus" on kogu tegevuste komplekt, mis on mõeldud analüütilise varustuse täieliku ja õigekohase toimimise säilitamiseks. See hõlmab planeeritud ja perioodilist õigekohase toimimise kontrolli, proaktiivseid vahetusi, mis on lühikese elueaga osade või asendamiste (nt. filtreid, liner, septum, filament, nuts, ferrules ka), parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, parandusi, par
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣKreekaRepair and maintenance services of medical equipmentTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςKreekaRepair and maintenance servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥKreekaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥKreekaRepair and maintenance services of shipsTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 25. aug 2026