Tagasi otsingule
See tellimus on aegunud.
Rumeenia – Ultraheliseadmed – Ecograf
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHORRumeeniaAvaldatud 16. juuli 2026
Tähtaja möödunudKirjeldus
Ekograafia numbrite päevade, kuni saab esitada selgitusi enne pakkumiste/kandidaatide esitamise tähtaega: 18 päeva. Pakkumiste esitamise tähtaega enne pakkumiste esitamise tähtaega esitatud selgituste vastuse esitamise tähtaeg: 11 päeva enne pakkumiste esitamise tähtaega, mis on märgitud osalemise kuulutuses. (Vastavalt art. 160 §2 ja art. 161 Lege 98/2016, muudetud OUG 107/2017).
CPV koodid
Ultrasonic unitRepair and maintenance of plantInstallation services of medical equipmentMedical education services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Románia – Sebészi varratok – Acord-cadru de achizitie publică de fire sutură divizate pe 9 loturi
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVARumeeniaSurgical suturesTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Románia – Fogászati implantátum – Implanturi și consumabile dentare
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"RumeeniaDental implantDental consumablesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Románia – Angiográfiai kellékek – MATERIALE ENDOVASCULARE PENTRU NEURORADIOLOGIA INTERVENTIONALA - 2026
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHORRumeeniaAngiography suppliesTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Románia – Orvosi fogyóeszközök – LICITATIE MATERIALE SANITARE DIABET
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIASRumeeniaMedical consumablesTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 03. sept 2026