Iirimaa – Projektijuhtimise nõustamisteenused – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Kirjeldus
Lepinguvõtja kutsub esitama huviavaldusi sobivalt kvalifikatsiooniga teenuste osutajatelt lõpuleviiva Projekteerimise programme, kohapeal kontrollid, GIS-põhise varade registreerimise, iiri keele vastavuse hindamise, ning uue kahekeelse märgistuse sisu arendamise jaoks, mis on mõeldud tema puhkealadele üle kogu Iirimaa. Asukohale kuulub täielik projekti elutsükkel, algusega algse kontrolli ja väljakutse andmete kogumisega, analüüsiga ja sisu ettevalmistamisega, tõlkimise ja graafilise disaini koordineerimisega, lõpetades lõpparuannega ja formaalse üleandmisega lepinguvõtja poolt. Tenderidokumendid selle võistluse jaoks on saadaval Coillte's varustajate juhtimise süsteemi (SMS) Proactis, logides sisene (http://www.coillte.ie/), klõpsake ‘Mida me teeme’ – ‘Varustajad’ - ‘SMS portaal’, või kasutage allolevat linki: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Viide nr: RFX1004393
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIirimaaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IirimaaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IirimaaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTähtajaks on 12 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIirimaaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 30. aug 2026