Tagasi otsingule
Prantsusmaa – Meditsiinilised tarbekaubad – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensPrantsusmaaAvaldatud 21. juuli 2026
3607 päeva jäänudKirjeldus
Tähtis informatsioon: Praegune menetlus asendab eelmise avaldatud menetluse (viide AWS nr F-PF-1828502), mis peab lõpetama tehniliste põhjuste tõttu ostja profiili seadistusega seotult. Majandusosakondade, mis on juba esitanud kandidaadi, kutsutakse taotlusega uuesti esitama sellele uuele menetlusele. Palume anda meile meelevalmistuse eest vabandust.
CPV koodid
Medical consumables
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrantsusmaaSpectroscopy devicesTähtajaks on 2 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrantsusmaaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTähtajaks on 51 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrantsusmaaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrantsusmaaPharmaceutical productsMedical consumablesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026