Saksamaa – Ravimid – Open house Arzneimittelrabattverträge Chinin, ATC M09AA02
Kirjeldus
See ei mitte avatud menetlus, vaid nimetatud open-house mudel! Avatud menetluse vorm kasutatakse ainult sellepärast, et open-house mudeli vormi ei eksisteeri. Lepingu, mis open-house mudeliga sõlmitakse, ei allu valikutegevuse puudumise tõttu ostupoliitika seadustele. See vormi kasutamine ei seo sellega ostupoliitika reeglitega. AOK Bayern kavatses sõlmida kõigi huvitatud farmatseutiliste ettevõtetega mitte-ekslusiivseid rabatulepinguid ravimaine Chinin, ATC M09AA02, kohta § 130a Abs. 8 SGB V järgi. AOK Bayern pakub kõigile huvitatud farmatseutilistele ettevõtetele, mis täidavad allpool mainitud pädevusnõuded, identseid ja individuaalselt läbiarutatavaid rabatulepinguid sõlmimiseks. Varajaseim võimalik lepingu alguskuupäev on 01.04.2026, kõik lepingud lõpevad 31.03.2028. Lepingu sõlmimine on võimalik selle ajavahemiku jooksul iga aja, viimati aga 03.02.2028. Lepinguid saab ühe kuu eelmääratud kuupäeva lõpuks ühe kuu ettekuulutusega lõpetada. Kui jõustub riiklik või piirkondlik, avatud menetluse kaudu sõlmitud rabatuleping ravimite kohta, millel on lepingu objektina olev aine, siis lõppevad vastavad open-house lepingud automaatselt vastava ajavahemiku jooksul. Lepingu sõlmitakse kõikide huvitatud farmatseutiliste ettevõtetega, kes oma pädevust tõendavad täidetud ja allkirjastatud isikliku väitega usaldusväärsuse kohta. Farmatseutiline ettevõtja peab täidetud ja allkirjastatud (esindajate volituse tuleb näidata kaubandusregistri väljaõtusest, muul juhul on esitama volitus) lepingu koos täidetud ja allkirjastatud lisaga "Lepingus olevate ravimite määramine" ning täidetud ja allkirjastatud isikliku väitega usaldusväärsuse kohta esitama. Dokumendid saab esitada KAHEL VIISIL: KÄSITSINGULIS KÄE ALLKIRJASTATUD VÕI ELEKTRONILIS KAAS KVALIFITSEERITUD ELEKTRONILISE ALLKIRJASTUS. Käsitsingult allkirjastatud dokumendid on saata 2 originaali järgmisele aadressile: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. Elektronilised dokumendid kvalifitseeritud elektronilise allkirjaga on esitama kommunikatsiooniosakonnas verga portaalis www.dtvp.de. Kui täielikud ja korrektsed dokumendid saabuvad 03. iga kuu, siis lepingu alguskuupäev on järgmise kuu esimene päev, muul juhul järgmise kuu esimene päev. Käsitsingult allkirjastatud dokumendid on saata täielikult täidetud ja allkirjastatud dokumendid enne eelmääratud tähtaja eelmise kuu 10. päeval. Palun võtke arvesse täitmise juhendit, mis on saadaval www.dtvp.de verga portaalis. Huvitatud farmatseutilised ettevõtted võivad projektiruumis Open-House menetlusega www.dtvp.de portaalis taotleda verga dokumendite vabastamist. Link portaali on selles teadaandmis. Potentsiaalseteks lepingupartneriteks võivad olla ainult farmatseutilised ettevõtted. Open-House menetluse dokumendid on vabastatud ainult farmatseutilistele ettevõtetele potentsiaalseteks lepingupartneriteks ja on hoidma rangelt konfidentsiaalsena. Ettevõtete taotlemine vabastamiseks kinnitab dokumendite konfidentsiaalse käsitluse.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHSaksamaaPharmaceutical productsTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergSaksamaaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumSaksamaaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSSaksamaaAutoclavesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026