Tagasi otsingule
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥKreekaAvaldatud 30. aug 2026
35 päeva jäänudKirjeldus
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
CPV koodid
Specialist vehiclesCrane and dumper trucks
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣKreekaAmbulancesTähtajaks on 36 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗKreekaPolice patrol boatsTähtajaks on 36 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Görögország – Darus teherautók és dömperek – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝKreekaCrane and dumper trucksTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 27. aug 2026
Görögország – Hulladéktömörítő járművek – «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣKreekaRefuse-compaction vehiclesTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 27. aug 2026