Saksamaa – Ehitiste arhitektuuriteenused – Nichtoffener hochbaulicher und freiraumplanerischer Realisierungswettbewerb mit Ideenteil Kultur und Begegnungsstätte mit Sportpark "Am Dohlberg" Büdingen
Kirjeldus
Protseduur toimub ühefasesena, mitteavatud arhitektuur- ja ruumikujunduslikuna teostusvõistlusena idee osaga. Taotletakse osalejate maksimaalset arvu 15. Võistluse läbiviimise aluseks on RPW 2013, BMVBS välja antud versioonis (seisuga 31.01.2013) koos Hesseni Maa Siseministeeriumi avaldusega, avaldatud 07.04.2014, S. 327. RPW 2013 rakendamine ja tunnustamine on siduv kõikidele osalejatele ja kõikidele muudele osalejatele, välja arvatud kui see väljakuulutus ei kehtesta erandit. Võistluse korraldaja, osalejad ja kõik protseduuri osalejad tunnustavad selle väljakuulutuse sisu. Võistluse ettevalmistamisel on konsultatiivselt osalenud Hesseni Arhitektide ja Linnaplaneerijate Koda Võistluskomisjon. Võistlus on registreeritud seal nr 07/2026 RPW 2013. Võistluse järel toimub VgV läbirääkimiste protseduur ilma osalemise võistluseta esmalt esimese preemia võitjaga. Kui need läbirääkimised ebaõnnestuvad, toimub läbirääkimiste protseduur kõikide teiste preemia võitjatega.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGSaksamaaEngineering design servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGSaksamaaEngineering design servicesTähtajaks on 18 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergSaksamaaEngineering design services for the construction of civil engineering worksTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanerleistungen für eine Machbarkeitsstudie im Zusammenhang mit der energetischen und funktionellen Sanierung des Ankerplatzes Norderney
HochsauerlandkreisSaksamaaEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTechnical planning servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026