Prantsusmaa – Tööstuslaserid – Nouvelle procédure : Acquisition d’un laser de haute énergie et prestations associées par DGA-TA
Kirjeldus
See on lõigudega leping. Lepingu ulatus hõlmab võimsuse laseri (võimsus vähemalt 5J), selle toimetamise ja paigaldamise Odeillo asukohas (departement 66), mis asub Pürenee mägedes 1600 m kõrgusel, selle teeninduse ja teeninduse toetuse ning selle hoolduse 24 kuu jooksul. Lepingu ulatus hõlmab ka impulsside karakteriseerimiseks mõeldud varustuse, arvuti ja sellele laserile vastava tarkvara. Leping võib esitada olulisi tehnilisi riskante, mistõttu see sisaldab varu tellimiste osa, et ostetakse võimalikult varustust ja teenust, mida ei olnud võimalik täpselt määratleda algselt avalikul tellimisel. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ See teade järgneb avalikule konkurssile kuulutusele nr JO S 119/2025 25/06/2025, mis tunnistati edutuks, artikli R.2385-1 kohaselt avaliku tellimise koodist. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Märgitakse, et uue menetluse pakkumiste esitamise viimane kuupäev ja aeg on 07/04/2026 12H00 (Pariisi aeg). Need, mis on rubriigis 5.1.12, on UTC formaadis. See on kaitseleping. Kandidaadid peavad oma kandideerimises märkima, kas nad esinevad üksinda või rühmas. Kandidaatidel on keelatud esitada lepingule mitut pakkumist, tegutsedes ühtlasi: 1. individuaalsete kandidaatide ja ühe või mitme rühma liikmete kui; 2. mitme rühma liikmete kui. Rühma koosseis võib muudatada ja on võimalik uusi moodustada kandideerimise esitamise ja läbirääkimiste lõpuni, kui kõik uue rühma liikmed, kes esitatakse pakkumise staadiumis, on kandideerimise staadiumis lubatud esitama pakkumist või sellele osalema, vähemalt kui võetud aluseks kandideerimise faasis. Uus rühma peab vastama kandidaatide võimekuse nõuetele. Lisaks kehtivad artiklite R2142-23 ja R2342-14 CCP määrused. Kõikide rubriikides 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 loetletud elemendid/dokumendid on olulised, muidu lükatakse kandidaadi ettevõtte kandideerimine tagasi. Kandideerimise toetamiseks esitatud dokumentid, mis on teises keeles kui prantsuse keeles, peavad kaasnema prantsuse keelde tõlge. Ainult prantsusekeelne versioon on kehtiv. Artikli R 2342-7 kohaselt avaliku tellimise koodist, ei ole see menetlus avatud kolmandate riikide või Euroopa Majanduspiirkonna riikide ettevõtetel.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Spektrométerek – MARCHE PUBLIC PORTANT SUR L'ACQUISITION D'UN SPECTROMÈTRE D'ABSORPTION INFRAROUGE
CNRS - DR17PrantsusmaaSpectrometersLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Tähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Szintmérő berendezések – Optimisation des collectes en Apport Volontaire sur le territoire du SM SIROM Flandre Nord
SIROM Flandre NordPrantsusmaaLevel-measuring equipmentUrban solid-refuse collection servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Franciaország – Kromatográfok – ACHAT D’UNE CHAINE DE CHROMATOGRAPHIE LIQUIDE DE HAUTE PERFORMANCE COUPLÉE À UN SPECTROMÈTRE DE MASSE TRIPLE QUADRIPOLAIRE POUR LABÉO
GIP LABEOPrantsusmaaChromatographsTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Franciaország – Mennyiségmérő műszerek – Acquisition d’un système de métrologie pour Laboratoire de Mécanique des Fluides et d’Acoustique – (UMR5509 - CNRS)
CNRS Rhône AuvergnePrantsusmaaInstruments for measuring quantitiesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 31. aug 2026