Tagasi otsingule
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣKreekaAvaldatud 01. sept 2026
33 päeva jäänudKirjeldus
Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
CPV koodid
Pullovers
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Biztonsági fejvédő – Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη προμήθεια με αγορά των ειδών: Α. δεκαπέντε χιλιάδες (15.000) Κράνη αστικά με φακό (Μονίμων, Εθελοντών), Β. τρεις χιλιάδες (3.000) Κράνη δασοπυρόσβεσης με φακό
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝKreekaSafety headgearHelmetsSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Görögország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣKreekaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearHeadgear and headgear accessoriesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 25. aug 2026
Görögország – Különleges munkaruha – Προμήθεια Μέσων Ατομικής Προστασίας
ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥKreekaSpecial workwearDisposable glovesProtective gearTähtajaks on 5 päevaAvaldatud 27. juuli 2026
Görögország – Sportcipő – Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα Λουστρίνια Μαύρα» και «Υποδήματα Εξόδου Μαύρα»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣKreekaSports footwearSlippersFootwear other than sports and protective footwearTähtajaks on 1 päevAvaldatud 20. juuli 2026