Prantsusmaa – Transporditeenused (v.a jäätmetransport) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Kirjeldus
La Poste ja tema tütarfiliaal La Banque Postale soovivad anda kvalifitseeritud teenuseosutajale tellida teenused raha ja väärtuste transpordiks helikopteriga, keskkassa haldamine, Banque Postale rahatäitjaautomaatide haldamine kõikide La Poste ja La Banque Postale kontaktpunktide jaoks, mis asuvad Guajaana departemangus. Kontaktpunktide arv on hinnanguliselt 16 ja koosneb postkontoritest, postkontorite agenditest, mis on jaotatud Guajaana departemangus. Konsultatsioon koosneb ühest loddist. Tellimise rühm koosneb järgmistest: - La Poste, - La Banque Postale (RCS nr 421 100 645, mille peakontor asub aadressil 115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06) La Poste toimib tellimise rühma koordinaatorina. La Poste ja La Banque Postale andmete töötlus, sealhulgas hoidmine, varundamine ja/või konsulteerimine peab olema asukohal Euroopa Liidus (EL), Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riigis või Euroopa Liidu poolt tunnustatud riigis. Konsultatsiooni dossiers, mis saadetakse valitud teenuseosutajatele, täpsustab selle nõudmisega seotud elemendid. Kandidaat on teavitatud, et ta peab osutama litsentsi lennunduseks, kui leping antakse.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAPrantsusmaaRoad transport servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)PrantsusmaaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)PrantsusmaaRoad transport servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoirePrantsusmaaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentTähtajaks on 55 päevaAvaldatud 02. sept 2026