Saksamaa – Kindlustusmaakleri- ja kindlustusseltsi teenused – Versicherungsmakler NordOstLink & MultiHUB
Kirjeldus
Rahvusvahelise võrgu laienemise raames maa-alal soovib tellija välja kuulutada kindlustusmakleri teenused TenneT projekti/osade NordOstLink ja MultiHUBi jaoks. Projekti teave: Saksa Liitvabariigi valitsus on seadnud ambitsioonikad eesmärgid: taastuvad energiad peavad 2030. aastal katma kuni 80% Saksamaa elektrienergiavajadust. Sealjuures mängib olulist rolli eelkõige merepõhja tuulenergia – kuni 2045. aastani peab merepõhja tuulpargid Põhjameres asuvate tuulpargide 9 gigavati (GW) võimsus suureneda 70 GW-ni. Schleswig-Holsteinis toodetakse juba tänapäeval merel ja maismaal rohkem taastuvat energiat, kui on vaja. Mida rohkem tuulegeneraatoreid päeval rannikul pöörleb, seda rohkem energiat tuleb elektrivoogude kaudu transpordida. NordOstLink viib tuuleenergiat tulevikus otse Läänekaldalt piirkonda ja teeb selle kasutuskõlbulikuks seal, kus see toodetakse. NordOstLink on kõrgrõhuvõrgu püsivõrgu ülekandejuhtme, mis ühendab umbes 200 km HeideHubi Dithmarscheni kreisis Mühlenbecki võrguühenduspunktiga Schwerinis. Projekt koosneb mitmest püsivõrguühendusest: maapealsed juhtmed DC31 ja DC32 ning osaliselt kuni viis merepõhja juhtmet (LanWin6, LanWin7, NOR-x-3, NOR-x-6, NOR-x-9), mis viivad elektrit merepõhja tuulpargidest maismaale. Kõik juhtmed paigutatakse ühte peajuhte – sõltuvalt lõigust kahe kuni kuue paralleelselt kulgeva püsivõrguühendusega. Ühenduse planeeritakse seaduste kohaselt 525-kilovolt maapealselt kaablina. Ehituse algus on planeeritud 2028. aastaks. Planeeritav töökäivitus on 2032. aastal. Kaks ülekandevõrguoperaatorit, TenneT Germany ja 50Hertz, teostavad projektid viies planeerimisosas. TenneT Germany on vastutav osade SH1, SH2 ja SH3 eest. 50Hertz on vastutav osade SHMV4 ja MV5 eest (ei ole selle välja kuulutamise ulatuses). Et NordOstLinki poolt transporditud elektrienergiat saaks flexiibselt kasutada, ehitab TenneT Germany NordOstLinki piki kahe esimese multiterminaali: HeideHubi ja NordHubi. Selle välja kuulutamise ulatuses on ka multiterminaali NordWestHub. Need Euroopa ülikoolide ainsad elektrienergiadrehikud ühendavad merepõhja võrguühendusega suurema püsivõrguühenduse maismaal. Samal ajal tagavad nad, et elektrienergiat (muundades vahelduvaks vooluks) otse kohapeal kasutatakse ja regionaalsesse jaotusvõrku süstetakse. Lisateabe NordOstLinki kohta: NordOstLink | TenneT Lisateave multiterminaalide kohta: Multiterminal-Hubs Kindlustusmakleri teenused: Nimetatud projektid "NordOstLink" ja "MultiHUBs" nõuavad, et kõik riskid projektifaasis oleksid kindlustatud, mida nimetatakse Construction all Risk (CAR) kindlustusteks. Samal ajal tuleb tagada, et kogu ehitamise perioodil kuni töökäivituseni tekkinud võimalikud kahjud regulitakse tõhusalt ja usaldusväärselt kaasatud kindlustajatega. Optimaalse kindlustuskatte määramiseks, EU välja kuulutuste ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks koos turuühendusele vastava kindlustusturuga ning kahju ennetamiseks, kahjujuhtumite haldamiseks ja reguleerimiseks kogu projektijooksu vältel on vaja kindlustusmakleri teenuseid. Tellija informatsiooni konfidentsiaalsuse kaitseks verga dokumentidele tuleb sõlmida salajase teabe kaitsmise leping. Selleks kasutage "Annex 03 Salajase teabe kaitsmise leping" allalaadimiseks valmis dokument ja saadage allkirjastatud eksemplar järgmisele e-posti aadressile: [email protected]. Osalejad on igal ajal osalemise taotluse käigus lubatud allkirjastatud salajase teabe kaitsmise lepinguid tellijale edastada. Tellija annab osalejale pärast läbimist plausibiliteedi kontrolli juurdepääsu välja kuulutamise dokumentidele. Sellest ei saa osaleja järeldada, et tellija tunnustab osaleja sobivust edasiseks osalemiseks välja kuulutamise protsessis. Selle kohta saadab tellija pärast osalemise taotluse lõppu eraldi kutseid pakkumiste esitamiseks osalejatele, kes on välja kuulutamise protsessis lubatud. Osalemise taotluse tuleb esitada õigel ajal, st viimaseks osalemise taotluse tähtajaks 10.04.2026 kella 12:00, MEZ, e-Vergabe platvormi Mercell kaudu. Individuaalsed tähtajavõrrandid ei antakse. Osalemise taotluste esitamise juhised: Osalemise taotluse esitamine postiteel, e-kirja või telefaksi teel on keelatud. Vastusega sellele nõudele võib viia osalemise taotluse eemaldamisele. Osalemise võistluseks peab vergavõistluseks osalemiseks allkirjad digitaalses vormis (e-Signatuur või skaneerimine) ja ilma
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Pénzügyi lízing szolgáltatások – Abschluss eines Rahmenvertrags zur Vereinbarung von Leasingverträgen für eine Fahrzeugflotte
MD Medizinischer Dienst BayernSaksamaaFinancial leasing servicesMotor vehiclesPassenger carsTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Pénzügyi lízing szolgáltatások – Rahmenvertrag Fahrradleasing
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundSaksamaaFinancial leasing servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Biztosítási szolgáltatások – Kombinierte Bauleistungs- und Haftpflichtversicherung für Kanal- und Sonderbaumaßnahmen des SEBD
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, StadtentwässerungsbetriebSaksamaaInsurance servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Vállalkozói felelősségbiztosítási szolgáltatások – Projektversicherung für das Projekt Herstellung Zweigleisigkeit Strecke 6142, Abschnitt Lübbenau-Cottbus
DB InfraGO AGSaksamaaContractor's all-risk insurance servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 01. sept 2026