Austria – Arheoloogilised teenused – Archäologische Maßnahmen Teil 2 - Umspannwerk Südburgenland
Kirjeldus
Arheoloogilised meetmed - Ülekanne Südburgenland: Selles välja kuulutuse eesmärk on uurida (umbes 5 000 m²) tulevase lülitussüsteemi laienemise ala arheoloogiliste leidude järgi, läbi viia arheoloogilisi kaevamisi ja saada ehitamise lubadus Bundesdenkmalamt.
**TED Notice Number:** 2023/S 000-000000
**Contracting Authority:** Energie Burgenland AG
**Contact Point(s):** Energie Burgenland AG, 7000 Eisenstadt, Austria
**Publication Date:** 01/01/2023
**Deadline:** 01/02/2023
**Place of Performance:** 7000 Eisenstadt, Austria
**Main Activity:** Archaeological investigations
**Reference Code:** 2023/S 000-000000
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Ausztria – Kivitelezési tanácsadó szolgáltatások – 20., Nordwestbahnhof - Bauplatz 9
Stadt Wien - Wiener WohnenAustriaConstruction consultancy servicesCalculation of costs, monitoring of costsSupervision of project and documentationTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Ausztria – Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – A12 INSB+EGSA IBK Amras - Sillbrücke + Umbau ASt Innsbruck Mitte, Gesamtplanung Bau - Ausschreibungsplanung, Ausschreibungserstellung, Ausführungsplanung
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-AktiengesellschaftAustriaEngineering-design services for traffic installationsBridge-design servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Ausztria – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Campus Inffeldgasse Technische Universität Graz Städtebauliches und freiraumplanerisches Gesamtkonzept und Neubau Acusticum
Bundesimmobiliengesellschaft m.b.H.AustriaArchitectural and related servicesTähtajaks on 47 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Ausztria – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – SVS - Landesstelle Salzburg - Generalplaner-Realisierungswettbewerb
Sozialversicherungsanstalt der SelbständigenAustriaArchitectural, engineering and planning servicesEngineering design servicesTechnical planning servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026