Saksamaa – Ravimid – Open house Arzneimittelrabattverträge Cabotegravir in der Darreichungsform Depot-Injektionssuspension, ATC J05AJ04
Kirjeldus
See ei mitte avatud menetlus, vaid open-house mudel! Avatud menetluse vorm on ainult sellepärast kasutatav, et open-house mudeli vormi ei eksisteeri. Open-house mudeliga sõlmitud lepingud ei allu valimise puudumise tõttu ostupoliitika seadustele. Selle vormi kasutamine ei ole seotud ostupoliitika reeglitega. AOK Bayern kavatseb sõlmida kõikide huvitatud farmatseutiliste ettevõtetega mitte-ekslusiivsed soodustuslepingud aine Cabotegravir kohta, Darreichungsform Depot-Injektionssuspension, ATC J05AJ04 järgi § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern pakub kõikidele huvitatud farmatseutilistele ettevõtetetele, mis täidavad allpool nimetatud eeldusi, identseid ja individuaalselt ära kaubeldamatu soodustuslepinguid sõlmida. Varajaseim võimalik lepingu alguskuupäev on 01.06.2026, kõik lepingud lõppevad 31.05.2028. Leping sõlmitakse selle ajavahemiku jooksul iga aja, viimaks aga 03.04.2028. Lepingu saab ühe kuu ettekuulutusega kuu lõpuks. Kui jõustub riiklik või regionaalne, avatud menetluse kaudu sõlmitud soodustusleping ravimitele, mille aine on lepingu objekt, siis lõpevad open-house lepingud automaatselt vastava ajavahemiku jooksul. Leping sõlmitakse kõikide huvitatud farmatseutiliste ettevõtetega, kes tõendavad oma vastavust täidetud ja allkirjastatud isetegevuse avalduse kaudu. Farmatseutiline ettevõte peab täidetud ja allkirjastatud (esindusõigus allkirjastajale peab tulenema äriregistrist, muul juhul tuleb esitada volituskiri) lepingu koos täidetud ja allkirjastatud lisaga "Festlegung der vertragsgegenständlichen Arzneimittel" ning täidetud ja allkirjastatud isetegevuse avalduse esitama. Dokumendid saab esitada KAHEL VIISIL: KÄEALLKIRJASTATUD KIRJALIKULT VÕI ELEKTRONILISEL VIISIL Kvalifitseeritud elektronilise allkirjaga. Käeallkirjastatud kirjalikud dokumendid on saadetud 2 originaalis järgmisele aadressile: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONILISED dokumendid kvalifitseeritud elektronilise allkirjaga on esitatud kommunikatsiooniosakonna kaudu www.dtvp.de. Kui täielikud ja korrektseid dokumente saab 03. igas kuus, siis leping algab järgmise kuu esimese päeval, muul juhul järgmise kuu esimese päeval. Käeallkirjastatud kirjalikud dokumendid on saadetud täielikult täidetud ja allkirjastatud dokumendid enne skaneerimist e-maili aadressile [email protected] või kommunikatsiooniosakonna kaudu www.dtvp.de, kui täielikud ja korrektseid originaaldokumendid paberil on saadetud 10. kuupäevaks AOK Bayern, Vergabestelle. Palun võtke arvesse täitmise juhiseid, mis on www.dtvp.de lepingudokumendite juures. Huvitatud farmatseutilised ettevõtted võivad projektiruumis www.dtvp.de lepingudokumendite vabastamiseks taotleda. Linki portaali on selle teadaande sees. Potentsiaalsed lepingupartnerid on ainult farmatseutilised ettevõtted. Open-house menetluse dokumendid on vabastatud ainult farmatseutilistele ettevõtetele kui potentiaalsetele lepingupartneritele ja on rangelt konfidentsiaalsed. Dokumentide vabastamise taotlemine ettevõtete poolt kinnitab dokumendite konfidentsiaalset käsitlust.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHSaksamaaPharmaceutical productsTähtajaks on 41 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergSaksamaaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumSaksamaaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSSaksamaaAutoclavesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026