Poola – Tarkvarapaketid ja infosüsteemid – Zakup, dostawa oraz wdrożenie i dostosowanie do potrzeb Zamawiającego systemu komputerowego dla Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej - Uniwersyteckie Centrum Medycyny Cyfrowej i Medycyny Precyzyjnej o specjalizacji w Kompleksowym Fenotypowaniu Chorób Cywilizacyjnych
Kirjeldus
Ostup, toimetamine ja rakendus ning kohandamine Tellija vajadustele arvutisüsteemi Regionaalne Digitaalmeditsiini Keskus - Ülikooli Digitaalmeditsiini ja Pretsiismeditsiini Keskus, mis on spetsialiseerunud tsivilisatsiooniliste haiguste kompleksse fenotüübi.
**Reference code:** 2023/S 000-000000
**Deadline:** 30.01.2024
**Publication date:** 29.12.2023
**Country:** Poland
**Region:** Dolnośląskie
**Contract notice:** 2023/S 000-000000
**Contracting authority:** Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław, Poland
**Contact person:** Katarzyna Szymańska
**Email:** [email protected]
**Telephone:** +48 71 375 21 23
**Fax:** +48 71 375 21 24
**Address:** Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław, Poland
**NUTS code:** PL413
**CPV codes:** 48000000-3
**TED link:** https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:401751-2023:TEXT:EN:HTML
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Lengyelország – Információs rendszerek és szerverek – Dostawa sprzętu serwerowo-sieciowego wraz z wdrożeniem
Polskie Centrum AkredytacjiPoolaInformation systems and serversNetwork equipmentComputer-related equipmentTähtajaks on 10 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Lengyelország – Adatvédelmi szoftvercsomag – Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach- dostawa sprzętu i oprogramowania IT, OT oraz agregatów
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPoolaData security software packageSoftware package and information systemsGenerator unitsTähtajaks on 8 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Lengyelország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej GórzePoolaSoftware package and information systemsSoftware-related servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Lengyelország – Dokumentumkezelési rendszerek – Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPoolaDocument management systemIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware supply servicesTähtajaks on 9 päevaAvaldatud 30. aug 2026